Komory laminarne z poziomym przepływem

1. CICHA PRACA

Komfortową pracę gwarantują cichobieżne, elektronicznie sterowane wentylatory typu EC, a specjalnie zaprojektowany system dystrybucji powietrza wewnątrz daje równomierny przepływ.

2. LAMINARYZATOR

Specjalnie zaprojektowana siatka z odpowiednim rozłożeniem otworów wylotowych porządkuje ruch powietrza oraz gwarantuje jednorodny przepływ.
Laminaryzator stanowi doskonałą ochronę dla filtra HEPA chroniąc go przed przypadkowymi uszkodzeniami podczas pracy.

3. NISKIE ZUŻYCIE ENERGII

Zastosowanie najnowocześniejszych wentylatorów EC oraz energooszczędnego oświetlenia zmniejszyło pobór prądu o 76% w trybie pracy.
Zużycie prądu w komorze H120 podczas pracy z jedną świetlówką wynosi 49 W, natomiast w modelu H180 – 64W, co jest jednym z najlepszych wyników w branży.

4. EASYTOUCH – DOTYKOWY PANEL STEROWANIA

Dla zwiększenia komfortu każda z funkcji uruchamiana jest za pomocą dedykowanego przycisku, natomiast menu jest dostępne w wielu językach.
Sterowanie komorą jest możliwe nawet w rękawiczkach, a piktogramy i jasne wskazówki na ekranie ułatwiają obsługę. więcej informacji

5. ROZMIARY KOMÓR OD 120 CM, DO 180 CM

Komory serii H standardowo produkowane są w szerokościach: 120 cm – (dla modelu H120), 150 cm – (dla modelu H150) i 180 cm – (dla modelu H180).
Na życzenie klienta nasz dział projektowy może wykonać dowolne modyfikacje, nie tylko wymiarów, ale także funkcjonalności, według przesłanych wytycznych.

6. LAMPA UV 30 WAT

Zamontowana lampa UV o mocy 30W gwarantuje dezynfekcję wnętrza komory zapewniając jałowe warunki pracy.
Istnieje możliwość zaprogramowania czasu pracy lampy UV do 9 godzin 50 minut, po zakończeniu procesu lampa wyłącza się automatycznie. Standardowo komory wyposażone są w licznik czasu pracy lampy UV.


Komora laminarna H120

Komora laminarna z poziomym przepływem o szerokości 120 cm, wyposażona w czujnik przepływu powietrza oraz ciche wentylatory.

Komora laminarna H150

Komora laminarna z poziomym przepływem o szerokości 150 cm, wyposażona w czujnik przepływu powietrza oraz ciche wentylatory.

Komora laminarna H180

Komora laminarna z poziomym przepływem o szerokości 180 cm, wyposażona w czujnik przepływu powietrza oraz ciche wentylatory.