Od lutego w naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa nowe modele mikserów recepturowych, półautomatyczny o symbolu PA1000 i automatyczny MR1000 gdzie mieszanie odbywa się bez udziału farmaceuty.

Mocniejsze silniki bezszczotkowe w nowych modelach

W nowych modelach zastosowano znacznie mocniejszy silnik bezszczotkowy niż w poprzednio produkowanych wersjach MR500 i PA500 dzięki czemu jakość sporządzonej maści jest jeszcze lepsza.

Miksery PA1000 i MR1000 dostępne są w wersjach językowych: polskiej, niemieckiej, angielskiej, dodatkowo posiadają bardzo czytelny wyświetlacz informujący jaka czynność jest bieżąco wykonywana lub zaprogramowana. Wyświetlacz pokazuje w formie opisowej ewentualne komunikaty błędów podczas pracy.

Czym różni się model miksera PA1000 od miksera MR1000?

W modelu MR1000 mieszanie odbywa się bez udziału farmaceuty. Farmaceuta ustawia jedynie czas oraz prędkość obrotów i następnie naciska przycisk „START”, a cały proces odbywa się automatycznie.

W modelu PA1000 mieszanie odbywa się z udziałem farmaceuty. Farmaceuta ustawia czas oraz prędkość obrotów i naciska przycisk „START”, następnie poprzez ruch ręką góra-dół trzymając za pojemnik miesza maść według własnego uznania.

Zobacz szczegółowy opis poszczególnych modeli:

Czopki i globulki

Miksery wyposażone są w funkcję czopkarki, która poszerza możliwości miksera o przygotowywanie czopków i globulek.

Niższe koszty zużycia energii

Nowe modele zaprojektowane są z myślą o środowisku naturalnym i dzięki poborowi prądu zmniejszonemu o 39% w modelu PA1000 i 34% w modelu MR1000, daje to oszczędności w niższych kosztach energii oraz redukuje gazy cieplarniane.

Wygląd zewnętrzny miksera recepturowego ALPINA

Mikser recepturowy ALPINA

Mikser recepturowy ALPINA


Aktualności z życia naszej firmy