Suszarki laboratoryjne

1. SZYBKI CZAS NAGRZEWANIA

Specjalnie zaprojektowane grzałki, odpowiednia izolacja oraz algorytm sterujący procesem pozwalają w niespełna 24 minuty osiągnąć temperaturę 150OC.

2. CZYSTOŚĆ WNĘTRZA

Zaokrąglone rogi były priorytetem podczas projektowania wnętrza, gdyż w bardzo prosty sposób pozwalają utrzymać wnętrze suszarki w czystości. We wnętrzu nie ma miejsc i zakamarków do utrzymywania się brudu.


3. ELASTYCZNY PODZIAŁ PÓŁEK

Boczne ścianki dają swobodę w podziale przestrzeni roboczej optymalizując rozłożenie produktów nawet o dużych rozmiarach. Natomiast wysuwane półki umożliwiają wygodne i bezpieczne włożenie i wyjęcie wsadu.


4. CZTERY TRYBY PRACY

Dowolność wyboru trybu pracy w zależności od potrzeb. Dostępne 4 tryby: godzinowy, dobowy, ciągły oraz funkcja opóźnionego startu procesu. Całe sterowanie opiera się o zasadę: jeden przycisk – jedna funkcja – zobacz więcej.


5. STABILIZACJA TEMPERATURY

Algorytm ALPI-TEMP sterujący pracą grzałek zapobiega niekontrolowanym wahaniom temperatury. Zgodność produktu z niemiecką normą DIN 12880:2007 gwarantuje utrzymanie najwyższych wymagań.


6. UDŹWIG WNĘTRZA PÓŁEK

Maksymalny wsad suszarki to aż 45 kg. Wysokiej jakości stal nierdzewna oraz odpowiedni profil półek pozwalają na maksymalny załadunek do 15 kg na każdą z półek.


Suszarka laboratoryjna EG 40

Suszarka laboratoryjna z naturalnym obiegiem powietrza, o pojemności 33 litrów, maksymalnym załadunkiem do 30 kg i zakresem temperatur od +50°C do +250°C.

Suszarka laboratoryjna ET 40

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 33 litrów, maksymalnym załadunkiem do 30 kg i zakresem temperatur od +50°C do +250°C.

Suszarka laboratoryjna EG 53

Suszarka laboratoryjna z naturalny obiegiem powietrza, o pojemności 53 litrów, maksymalnym załadunkiem do 35 kg i zakresem temperatury od +50°C do +250°C.

Suszarka laboratoryjna ET 53

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 53 litrów, maksymalnym załadunkiem do 35 kg i zakresem temperatury od +50°C do +250°C.

Suszarka laboratoryjna EG 115

Suszarka laboratoryjna z naturalnym obiegiem powietrza, o pojemności 115 litrów, maksymalnym załadunkiem do 45 kg i zakresem temperatury od +50°C do +250°C.

Suszarka laboratoryjna ET 115

Suszarka laboratoryjna z wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 115 litrów, maksymalnym załadunkiem do 45 kg i zakresem temperatury od +50°C do +250°C.