Start

Serwis komór

k_700_indexDlaczego warto:
Komory laminarne jako urządzenia do zapewnienia najwyższej klasy czystości – wymagają cyklicznych, specjalistycznych badań dla udowodnienia ich stałej sprawności przy oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń pyłowych. Bezpieczeństwo pracy ma wpływ nie tylko na badane próbki, ale także na personel i środowisko.
Urządzenia do badań:
Dzięki wysokospecjalistycznym urządzeniom pomiarowym możemy w pełni sprawdzić i ocenić stan urządzenia, a także monitorować wszystkie krytyczne wartości takie jak skuteczność filtracji, integralność filtrów HEPA, prędkość przepływu powietrza, szczelność mocowania filtra. Wszystkie nasze urządzenia spełniają wymagania najnowszych norm i są poddawane okresowym przeglądom i kalibracji.
Serwis komór laminarnych

Komory dedykowane

komora_bio Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, możemy zaproponować wykonanie komór lub box-ów laminarnych dostosowanych do specjalnych wymagań Klientów.Zaprojektujemy i dostarczymy urządzenia w pełni dostosowane do Państwa potrzeb, zarówno pod względem wymiarów, klasy czystości, zainstalowanego wyposażenia czy mediów.Istnieje także możliwość zaadoptowania istniejących urządzeń z naszej oferty i poddania ich zmianom, dzięki którym staną się bardziej przyjazne i zgodne z Państwa wymogami i specyfiką pracy.
Komory dedykowane